Dotychczas nic się nie działo i miało tak pozostać. Następny news szykował się na lipiec, ja jednak postanowiłem już teraz napisać o paru sprawach.

Serwer dedykowany — aż dziw, że ktoś pamięta, że owy serwer istnieje. Nie spotkałem się z żadnym zainteresowaniem moim serwerem. Być może ktoś zawita od czasu do czasu — tego nie wiem, ale nikt nie przeprowadzał żadnej rozmowy na temat serwera. Po prostu stracił sens i popularność. Nie sądzę, iż ktokolwiek jest temu winny. Ani ja, ani gracze nie zrobili nic złego, co by pogorszyło popularność. Minecraft po prostu się nudzi i taka jest prawda. Nie ma tylu osób, co by naprzemiennie interesowali się grą, więc raz chętni są, a raz nie ma. W dodatku nie wiadomo kiedy, więc kupno serwera na dłuższy czas przestaje tracić sens i jest to marnowanie pieniędzy. Nie ma się jednak co martwić, gdyż serwer jest wykupiony do 24 lipca 2012, godzina 18:43:13 i do tego czasu będę mógł go z innymi użytkować.

Co dalej? Po terminie serwera dedykowanego nie będzie, z prostego powodu — nie chce mi się wydawać na niego pieniędzy, które mógłbym przeznaczyć na inne cele. To oczywiście nie oznacza, iż zaniecham hostowania, będę to po prostu robił na lokalnym komputerze.

To tyle, jeśli przypomni mi się jakaś ważna sprawa, napiszę o niej w późniejszym czasie.

Reklamy

3 responses »

 1. wardorpl pisze:

  Szimi większe zainteresowanie będzie jak zrobią mod-api i w końcu wydadzą 1.3 bo takie rzeczy już są że 1.2.5 to nudy…. a ja osobiścię to wolę grać z modami i byłoby miło gdybyś dołączył 😀

  • iszn11 pisze:

   I właśnie dlatego z dużą niecierpliwością czekam na 1.3. Wiadomo, że ma wyjść „When it’s ready”, czyli za 2, 3, 4 lub dowolną inną liczbę tygodni.

 2. rayeress pisze:

  Podłączam się do w/w pomysłu, na bukkicie jest plugin umożliwiający modowanie. Jeśli pomysł zyskał by aprobatę, to sugerowałbym wgranie modów „Mo’ Creatures”, „Balkon’s Weapon Mod” i opcjonalnie „Equivalent Exchange”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s